Архів записів
Контакты

 

Україна, Одеська область,
м. Ізмаїл, вул. Тульчианівська (Котовського), 51.

Тел.: (04841) 2-00-87, 2-16-70.
Факс (04841) 2-00-87 .

E-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Благодійний рахунок музею Придунав'я
UA438201720314231004301022613
ЕДРПО 20953156

Музей працює для відвідувачів щодня з 9.00 до 17.00, без вихідних.

DSC 274228 червня, у святковий день – День Конституції України та напередодні ще одного свята – Міжнародного Дня Дунаю, яке відзначається 29 червня, до Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав'я завітали гості – вихованці чотирьох гуртків Станції юних натуралістів. Це представники гуртків: «Юні охоронці природи» (керівник Нечіпоренко Альбіна Олегівна), «Вершичкові рослини» (керівник Титаренко Ольга Миколаївна), «Сонечко» (керівник Стоянова Кароліна Василівна) та «Юний еколог»

(керівник Хандогіна Лариса Василівна).
    Наразі, під час літніх канікул, усі ці діти є учасниками табору при Станції юних натуралістів. І щодня її працівники продумують для вихованців культурно-пізнавальну програму. Сьогодні вони прийшли до музею Придунав'я на екологічний захід «Українська дельта Дунаю – екологічне серце Європи», який розробила та провела у відділі природи його завідуюча Анжела Степанівна Діденко. Спочатку вона привітала всіх присутніх гостей з державним святом – Днем Конституції України (http://www.pridunavie.com.ua/index.php/novosti/814-28-chervnya-v-ukrajini-den-konstitutsiji-ukrajini) та розповіла історію виникнення цього свята у формі діалогу, задаючи питання, що наводять на відповіді.
    Потім дітей запросили до основної будівлі музею і науковим спiвробiтником Оленою Андрiїівною Гарвалiнською була проведена тематична екскурсiя по виставці «Дунай в народному епосі», на якій представлені шість полотен, що створені київським художником Іллею Толкачовим у техніці темпери, лубочним стилем. Написані вони за сюжетами билин про Дунай і по-своєму відображають знання стародавніх русів про цю велику європейську річку.
    Після екскурсії відвідувачі знов повернулися до павільйону природи, де Анжела Степанівна розповіла їм про велику європейську ріку – Дунай. Вона відзначила, що Дунай займає серед річок Європи друге місце після Волги, він перетинає 10 країн (Німеччину, Австрію, Словаччину, Угорщину, Хорватію, Сербію, Румунію, Болгарію, Молдову та Україну) – від Чорного лісу в Німеччині до Чорного моря в Румунії та Україні. Також Анжела Степанівна розповіла про природні багатства, тваринний і рослинний світ, основні проблеми забруднення Дунаю.

 

DSC 2737

 

DSC 2746

 

DSC 2758

 

DSC 2751

Добавить комментарий